To search

Urlop nad rzeką czarną w Sielpi Wielkiej

Jedną z interesujących propozycji rekreacyjnych jakie poleca województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Zlokalizowane na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają bardzo urokliwe walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Sielpi aromaty olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy płuc i oskrzeli.
Turyści odwiedzający Sielpię, którzy preferują czynną formę wypoczynku mogą bez kłopotu zorganizować sobie moc wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj koło Chęcin. Na turystów wypoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznaczone trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku znajdującym się w Sielpi to doskonała propozycja polecana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i osób starszych. Nie licząc możliwości wypoczynku na piaszczystej plaży i kąpieli w zalewie mogą liczyć na dużo interesujących atrakcji, które umilają im pobyt nie wyłącznie podczas słonecznych, ale nawet chłodniejszych dni.
Idealną propozycję dla turystów preferujących spokojny wypoczynek z dala od gwaru miejskiego bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy Zalewie Czarnej Koneckiej. Dzięki dobremu wyposażeniu gwarantują bardzo dobre warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już warto zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję dobrej bazy noclegowej podczas nadchodzącego urlopu.


Dużo więcej odszukasz tylko tutaj:: Sielpia kwatery fajne a świetna okolica
Page top